Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz

EXPERTİZ

Ücretsiz Ekspertiz
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz Evden eve taşıma, ofis büro taşıma, banka taşıma, vb gibi tüm taşımacılık işlemlerinizde, firmamız konusunda uzman ekspertiz personeliyle taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar. Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Firmamız ekspertiz işlemini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunar.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz

-eşyanın kapladığı yer hesaplanarak hangi boyutta tonajda araçla taşınması gerektiğine göre,

-eşyanın nasıl bir ambalajlama mahzemesiyle sarılması ve ne kadar ambalajlama malzemesi kullanılacağına göre,

-ufak ve kırılcak eşyaların sarma mahzemesi kalitesi ve kullanılacak koli ve sarma malzemesi miktarına göre,

-eşyaların taşınmasında kaç kişilik personel kullanılacağına göre,

-eşya taşınırken asansör kuruluyormu, kuruluyorsa nasıl bir asansör gerektiğine,

-eşyanın taşıma mesafesine göre eşyanın tonajına göre,

eşya taşınma sigorta miktarına göre, maliyet tablosu çıkartılır.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Expertiz

 

şahinler Gaziantep evden eve Nakliyat firmamız yönünden nakil öncesi nakliyesi yapılacak eşyaları görmek ve analiz etmek üzere Ekspertiz arkadaşımızı göndermekteyiz. Nakliyat Expertiz arkadaşımız eşyalarınızı yerinde görerek nakil planı hakkında bilgi edinmektedir. mesela eşyalarının taşınmasına nasıl bir vasıta gerekir. Büyük nakliyat aracı mı olmadan küçük nakliyat aracımı, taşımada kullanılacak ekipmanlar hangileri olacak, miktarı ne kadar olacak. Asansörlü Nakliyat vasıtası gerekli midir ? Paketleme ve Ambalajlama tarafımızca yapılacak ise ne tür materyal kullanılacak, ne kadar gerekecek. atama planı nasıl olacak? Taşımayı gerçekleştirecek Nakliyat Akibi kaç insandan oluşmalı? gibi daha bir çok fazla konu hakkında bilgi edinilmektedir.

Ekxpertiz arkadaşımızla karşılıklı varacağınız mutabakat sonucu mutabakat metni imzalanır. Nakliyat Sözleşmesi imzalanmadan önce her iki taraf da arzu ve önerilerini kesinleştirir. Anlaşma sağlanınca sözleşme imzalanır. Belirtilen tarihlerde ve karlaştırılan biçimde nakliyat işlemini başlatılacaktır.

Yukarıda sözünü ettiğimiz tüm aşamalar şahinler Nakliyat firmamız vasıtası ile parasız bir şekilde sunulur. işinizi kolaylaştırmak nakliyat aşamalarını hızlandırmak ve Nakliye günü oluşabilecek eksiklik ve sorunların önüne geçmek maksadıyla uyguladığımız çalışma % 100 verimli bir biçimde geçmektedir. Hem müşterimiz hem de kendi açımızdan yararlı olan uygulamamız için siz değerli müşterilerimizi de bekleriz.